Dostawa pieców standardowych (ważne info dla klienta)

DOSTAWA PIECÓW STANDARDOWYCH

Standardowy piec ICO, ICF, IRF przygotowany do transportu Dostawa pieców standardowych

WAŻNE INFORMACJE DLA ODBIORCY/KLIENTA

Nasza Firma INDUSTRY 2.0 dokłada wszelkich starań by zapewnić najlepszą możliwą jakość oferowanych produktów oraz usług. Potwierdzeniem tego są coroczne nagrody przyznawane naszej firmie na łamach Kraju czy Unii Europejskiej m.in. takie jak Przedsiębiorstwo Godne Zaufania oraz Firma Godna Zaufania lub Wiarygodna Firma. Poniższe ogólne wytyczne i porady są związane z dostawą, podstawową instalacją i obsługą urządzeń. Prosimy zapoznaj się uważanie z poniższą treścią. Po otworzeniu niniejszej strony uznajemy, że zrozumiałeś dokładnie jej treść lub w razie niepewności mamy nadzieję że napiszesz do nas.

W celu sprawdzenia naszych wszystkich aktualnych kont bankowych (i aktywnych numerów VAT itp.) zapraszamy na stronę rządową Ministerstwa Finansów https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka 

DOSTAWA PIECÓW STANDARDOWYCH

§ 1

Zawsze współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami. Urządzenia do transportu są starannie przygotowane i umieszczane na specjalnie przygotowanych paletach lub platformach. Nasze piece najczęściej produkowane są na indywidualne zlecenia wobec czego ich transport i dostawa jest planowana również indywidualnie i bezpośrednio.

§ 2

Urządzenia tj. piece do obróbki cieplnej są delikatne ze względu na swoją budowę (zastosowaną kruchą izolacje oraz grzałki) i wymagają transportu specjalnego wobec czego nie praktykujemy transportów łączonych. 

§ 3

Piec należy wyładowywać wózkiem widłowym/paletowym odpowiednim do wagi i wymiaru transportowanego urządzenia. Wszelkie dane fizyczne zostaną przez nas podane z wyprzedzeniem. Najczęściej wysyłamy je gdy piec jest przygotowywany do transportu. Wtedy znamy dokładne wartości fizyczne wymiarów oraz wagi. Te dane wysyłamy wraz z informacją o szacunkowym dniu wyładunku. Jeśli potrzebujesz specjalnego auta z windą lub innego transportu prosimy zgłoś nam to wcześniej przed dostawą bo może to wymagać dłuższego czasu oczekiwania na transport oraz wiązać się z dopłatą do standardowej ceny transportu.

§ 4

Szanowny kliencie/odbiorco/użytkowniku, zawsze podaj nam najnowsze dane dostawy, wraz ze sprecyzowaniem, gdzie znajduje się Twój zakład. Często dane z faktury nie są takie same jak dane dostawy. Każda informacja nt. dojazdu, sposobu dostawy, numery bramy wjazdowej oraz numeru hali jest dla naszego kierowcy dodatkową cenną informacją. Prosimy sprecyzować oraz przesłać pełne dane konkretnej osoby odpowiedzialnej za wyładunek a w tym email i nr telefony komórkowego.

§ 5

W czasie dostawy pieców standardowych staramy się wcześniej wysłać dokumenty DTR oraz instrukcje dla kontrolera (chyba że dostarczamy urządzenie specjalne dla którego takie dokumenty są w trakcie przygotowania). Możesz wtedy wcześniej zapoznać się teoretycznie z urządzeniem i jego instalacją. Zalecamy dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać te instrukcje oraz kontaktować się z nami w razie pytań i niepewności. Pamiętaj że gwarancja jest uznawana TYLKO gdy urządzenie jest używane zgodnie z DTR i jego przeznaczeniem.

§ 6

Wraz z dokumentami wysyłamy elektronicznie Dowód Dostawy w celu weryfikacji że dostawa została zrealizowana prawidłowo. Prosimy o odesłanie mailem podpisanego dokumentu z datą. Dokument ten wraz z zapłaconą fakturą jest podstawą do realizacji ewentualnych gwarancji lub obsługi serwisowej przez naszą Firmę.

§ 7

Po wyładunku i usadowieniu nie uruchamiaj od razu urządzenia. Odczekaj dzień lub dwa i pozwól by piec po transporcie w warunkach często niskiej temperatury mógł i dojść do temperatury pokojowej. W instrukcji proszę doczytaj o pierwszym uruchomieniu (wygrzaniu pieca). Jest to ważny aspekt by urządzenie działało bez problemów przez długie lata.

FORMULARZ ODBIORCY (dostawa pieców standardowych)

Wpisz poprawną i aktualną nazwę firmy
Proszę podać dokładny adres miejsca dostawy wraz ze szczegółami takimi jak nazwa i nr hali, numer bramy wjazdowej. Ewentualnie podać dodatkowe informacje gdzie i w jaki sposób kierowca/dostawca musi się zgłosić i zarejestrować by wjechać na teren.
Wpisz aktualne dane osoby odpowiedzialnej za odbiór dostawy
Podaj aktualny adres email
Podaj aktualny nr kontaktowy. Najlepiej komórkowy i/ub stacjonarny by kierowca mógł się skontaktować bezpośrednio.

GALERIA ZREALIZOWANYCH DOSTAW