03/14/2017

Piece indukcyjne

Piece indukcyjne hartowniczePiece indukcyjne harto-wnicze mają szerokie zastosowanie w prze-myśle ciężkim a przede wszystkim w nagrze-waniu i topieniu mate-riałów przewodzących, magnetycznych. Z po-wodzeniem stosujemy je również w labo-ratoriach jako piece do przetapiania próbek bądź w odlewniach do topienia metali.

 

 

Są bardzo efektywne ale tylko dla metali i materiałów przewodzących. W innym przypadku musimy użyć tygla przewodzącego, który najpierw nagrzeje się indukcyjnie a potem ciepło przekaże do wsadu. Piece indukcyjne hartownicze działają bardzo szybko i ekonomicznie sprawiając przy okazji, że proces nagrzewania jest bardzo precyzyjny i powtarzalny. 

Systemy indukcyjne oferowane przez nasza firmę są produkowane w całości we Włoszech a ich producentem jest firma Tecno Induzione. Firma ta stosunkowo nie dawno zdecydowała się na współpracę z naszą firmą dzięki temu oddział Tecno Induzione Polska szybko rozwija się na naszym rynku. Oferowane urządzenia są zautomatyzowane. 

Szczegółowe informacje dot. technologii indukcyjnych znajdziecie Państwo w tym dziale. Ze względu na zastosowane proponujemy poniższy podział. Inne specjalne systemy uzgadniamy zawsze indywidualnie z Klientem wg potrzeb.

Hartowanie indukcyjne

Hartowanie indukcyjne

Odprężanie indukcyjne

Odprężanie indukcyjne

Lutowanie indukcyjne

Lutowanie indukcyjne

Nagrzewanie indukcyjne

Nagrzewanie indukcyjne

 

Piece indukcyjne hartownicze biblioteka video – sprawdź inne aplikacje

Nasz kanał Youtube

W celu pozyskania więcej informacji na ten temat prosimy o wiadomość w zakładce KONTAKT 

Piece indukcyjne hartownicze i nagrzewanie

Piece indukcyjne - nagrzewanie indukcyjne