Serwis INDUSTRY 2.0

Szanowni Państwo,

Suszarnia przemysłowa ICO 260_2000 - Serwis Industry 2.0nasza firma specjalizuje się w dostawach i serwisowaniu zaa-wansowanych technologicznie urządzeń pracujących w ciężkich warunkach produkcyjnych. Serwis INDUSTRY 2.0 z powo-dzeniem realizujemy również w laboratoriach i ośrodkach B+R, gdzie nasze piece pracują do dzisiejszych możliwości fizycznych i technologicznych.

Wszystkie te procesy muszą mieć zagwarantowane ciągłość ich działania, szybką reakcję serwisu oraz dostępność części zużywających się i zapasowych. Tu właśnie nasza firma wiedzie prym wśród innych i jest ciągle doceniana i oceniana pod kątem świadczonych usług technicznych,  serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego o czym świadczą aktualne referencje naszych klientów – znanych firm https://obrobkacieplna.com/lista-referencyjna-i-lokalizacje/ 

Serwis INDUSTRY 2.0 jest mobilny i zawsze dostępny. Nasza reakcja serwisowa czy przyjęcie zgłoszenia liczymy w godzinach. Jesteśmy również dostępni w dyżurach weekendowych i nocnych. Zawsze staramy się podjąć temat jak najszybciej się i często doradzić już przez telefon/email jakie działania początkowe można podjąć by przywrócić urządzenie do ruchu bądź samemu zdiagnozować usterkę. Mając do czynienia ze zwykłymi urządzeniami sprawa napraw i dostawy części zapasowych trwa stosunkowo krótko. w innych przypadkach specjalistycznego sprzętu jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami, którzy wspomagają nas dodatkowo w działaniach logistycznych i technicznych.  

Poniżej przedstawiamy cennik usług INDUSTRY2.0 i konsultacyjnych jakie firma świadczy.

INDUSTRY 2.0 – cennik specjalistycznych prac serwisowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *