Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów dla INDUSTRY2.0

Szanowni Państwo!

Firma Polecana Przez Klientów INDUSTRY2.0W ostatnim czasie otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie na rynku polskich przedsiębiorstw. Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów dla INDUSTRY 2.0 został oficjalnie przyznany naszej firmie. Nasi drodzy Klienci i Użytkownicy urządzeń, które dostarczamy, docenili nasze starania, co zaowocowało tym wspaniałym wyróżnieniem.

Certyfikat istnieje na polskim rynku od wielu lat. Projekt został zainicjowany przez Centrum Badań Rynku i Rozwoju Przedsiębiorczości po ówczesnym zaobserwowaniu, że wszechobecny Internet i szybko rozwijająca się technologia ingeruje i wyraźnie zmienia istniejące modele biznesowe, a tym samym zachowania i reakcje konsumentów. Najnowsza technologia powoduje, że klienci mają dostęp do szerokiej informacji na temat praktycznie każdego produktu, usługi, przedsiębiorstwa czy instytucji. Świadomi konsumenci poszukują wiadomości na temat firm, z których ofert korzystają. Często chcą wiedzieć, czy dana organizacja jest wiarygodna. W tym celu spędzają dużą część czasu w sieci – czytając na temat interesujących ich instytucji

Firma na swój koszt przeprowadza badanie danego podmiotu gospodarczego w oparciu o specjalistyczne oprogramowanie. Aktualnie żadna inna instytucja nie prowadzi analiz korzystając z tego typu metodologii. W zaledwie ponad rok, Certyfikat Firma Polecana Przez Klientów stał się bardzo popularnym i szanowanym przez przedsiębiorców oraz klientów wyróżnieniem. Jest jednym z najpopularniejszych certyfikatów wydawanych w Polsce.

Jako firma INDUSTRY 2.0 dziękujemy za takie wsparcie i polecanie nas w gronie swoich współpracowników i kooperantów. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które sprawia jeszcze wiekszą mobilizacje do pracy w naszym zespole. Ciągle udoskonalamy nasze usługi i produkty by na rynku cechować się tylko najlepszą jakością.