06/03/2021

Piece indukcyjne do obróbki cieplnej [OFERTA]

Oferowane przez naszą firmę piece indukcyjne do obróbki cieplnej detali. Ich główne zastosowanie to hartowanie, odpuszczanie, odprężanie, nagrzewanie przed kuciem, spęczanie lub lutowanie.Piece indukcyjne do obróbki cieplnej

Proponowane przez nas technologie pozwalają na pełna automatyzacje procesu dla dużych serii oraz pełna kontrole parametrów lecz również mamy w swojej ofercie uniwersalne systemy indukcyjne, które pozwalają na zamontowanie i obrabianie różnych detali pod względem wymiaru i kształtu.

PIECE INDUKCYJNE DO OBRÓBKI CIEPLNEJ

Poniżej pokazujemy kilka przykładów nagrzewania indukcyjnego. Są to zautomatyzowanie hartowanie lub piece do nagrzewania (nagrzewnice indukcyjne), które wykorzystywane są np w kuźniach. Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie do wymagań produkcyjnych. Na końcowy wygląd systemu ma wpływ przede wszystkim to czy będzie on wykorzystywany do małych i średnich serii, przy których produkcji detale są różne kształtem i wymiarem lub czy będzie on wykorzystywany do ciągłej produkcji gdzie detale są takie same lub bardzo podobne i liczy się każda sekunda cyklu produkcji. 

 

Hartowanie indukcyjne tulei Piece indukcyjne - hartowanie zautomatyzowane
   
Hartowanie indukcyjne w gazie obojętnym Hartowanie indukcyjne zrobotyzowane

 

Nasza oferta na piece indukcyjne do obróbki cieplnej jest bardzo zróżnicowana i dostosowywane jest indywidualnie do potrzeb produkcji oraz potrzeb detalu. Zwracamy również specjalną uwagę na gwarantowanie jakości procesu. Jeśli mamy za zadanie w konkretnym czasie zahartować konkretny element skupiamy się na tym. Lecz dodatkowo klient może zlecić zagwarantowanie konkretnej wartości zahartowania powierzchni. To również nie jest dla nas problemem i dostosowujemy nasze piece indukcyjne w taki sposób by te wszystkie wymogi spełnić.

PIECE NAGRZEWANE INDUKCYJNIE