14/03/2017

Piece elektryczne przemysłowe do obróbki cieplnej [OFERTA]

Piece elektryczne przemysłowe są najczęściej używane zakładach produkcji. Oferujemy zarówno piece o małych i średnich komorach roboczych jak i duże piece komorowe, tunelowe lub z wysuwnym trzonem.

Piece przemysłowe elektryczne Piec z wysuwanym trzonem

Urządzenia są stosowane do produkcji ciągłej, gdzie produkcja trwa 2 lub 3 zmiany. Poniżej prezentujemy szeroką ofertę urządzeń do produkcji i warsztatów. Oferujemy piece przemysłowe do metali i ceramiki oraz innych różnych materiałów, standardowe oraz specjalne na indywidualne zlecenie.

 

PIECE ELEKTRYCZNE PRZEMYSŁOWE – OFERTA

 

PIECE KOMOROWE MAŁE

 

PIECE DO WYPALANIA CERAMIKI

 

PIECE ELEKTRYCZNE PRZEMYSŁOWE

Przykład piece elektryczne przemysłowe

Piece przemysłowe elektryczne do obróbki cieplnej, cechuje dobry stosunek ceny do jakości oraz wszechstronność. Ich zastosowanie może być wszędzie tam gdzie:

  • jest dostęp do energii elektrycznej, nie ma innych mediów
  • wymagamy szybkiej reakcji na zmianę temperatury
  • wymagamy wysokiej temperatury procesu
  • nie jest ważne czy prowadzimy dużą produkcję ciągłą czy okazyjną
  • chcemy zastosować inne atmosfery procesu niż powietrze (np. gaz obojętny, reaktywny lub redukujący)
  • prowadzimy zaawansowane procesy cieplne w próżni

Piece elektryczne przemysłowe są z reguły piecami często używany do obróbki cieplnej lub wypalania ceramiki. Szeroko zakrojone konstrukcje pieców zależą głównie od indywidualnych wymagań użytkownika. Inne wymagania ma mały zakład narzędziowy, który na własną „rękę” prowadzi okazyjne procesy hartowania w małych piecach a zupełnie inne Zakład produkujący węgliki spiekane na skale 3 zmianową. Optymalne dobranie ekwipunku należy nie tylko do Użytkownika ale i do Dostawcy, ponieważ to ten drugi zdaje sobie sprawę ze sprawności i rzetelności swoich urządzeń i może ocenić potrzebę Użytkownika odnosząc się do urządzeń jakimi dysponuje. Przykładem może tu być zastosowanie pieca laboratoryjnego uniwersalnego dla zadań przemysłowych , okazjonalnych na potrzebę wspomnianej wyżej narzędziowni. Często objętość kilkunastu litrów wystarczy na małe elementy a temperatura procesu do 1100`C również jest wystarczająca dlatego można się pokusić o zakup ekonomiczny, który pozwoli zaoszczędzić wydane pieniądze na piece elektryczne do obróbki cieplnej.

GALERIA