Targi METAL 2018

INDUSTRY 2.0 targi METALWszyscy zainteresowani branżą metalową i odlewnictwem z pasją szykują się na jesień przemysłową 2018. To będzie wystawa, która od dwóch lat nie wydarzyła się w Kielcach. Targi METAL zmieniły swoją częstotliwość co dwa lata by rzadziej, ale z większym impetem, zawitać na rynek metali w 2018 roku.

Industry 2.0 i Tecno InduzioneFirma INDUSTRY 2.0 wraz z partnerem – firmą Tecno Induzione srl. – zaprasza wszystkich na targi METAL oraz do odwiedzenia naszego stoiska. Już niedługo będziemy mogli poinformować Państwa o dokładnym miejscu naszej wystawy, nr stoiska i hali. Dodatkowo dla kontrahentów z branży przewidzieliśmy wysyłkę zaproszeń dzięki którym wejdą bezpłatnie na hale targowe. Zgłoszenia na rezerwacje przyjmowane będą od wakacji 2018.

Wraz z firmą Tecno Induzione srl zaprezentujemy maszyny i urządzenia do obróbki cieplnej lecz z naciskiem na technologie indukcyjne służące do zautomatyzowanej obróbki cieplnej skomplikowanych detali. Systemy indukcyjne gwarantują na przerób wielu milionów sztuk w ciągu roku przy niepowtarzalnej w innej technologii jakości obróbki i powtarzalności procesu na każdym detalu.

Targi METAL pozwolą nam na zaprezentowanie tej technologii w szczegółach i liczymy na szerokie zainteresowanie firm z branży. 

Nasza oferta dodatkowo obejmuje:

  • Piece elektryczne
    Piece elektryczne