Targi STOM 2018

Targi STOMMamy przyjemność poinformować wszystkich za-interesowanych branżą obróbki metalu, że nasza firma INDUSTRY 2.0 wraz z firmą Tecno Induzione Srl. wystawia się wspólnie na targach STOM w Kielcach. Targi STOM swoją najbliższą edycję mają w dniach 10-12 kwietnia 2018.

 

XI Targi Stom Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL

Targi Stom w Kielcach to renoma na skalę europejską a wystawy w Kielcach cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem branży. Tym razem chcielibyśmy oficjalnie zaprosić wszystkich zainteresowanych branżą obróbki metali na tę wystawę oraz na odwiedzenie naszego stoiska.

Targi STOMCykl imprez organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jedną z najważniejszych imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL. „Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 roku.

Targi Stom znają wszyscy związani z branżą metalową oraz obróbką metalu. Można powiedzieć, że maja obowiązek zawitać na stoiska firm występujących. My również zapraszamy do wizyty i spotkania na naszym stoisku. Chcielibyśmy również przesłać bezpłatne zaproszenia uprawniające do wejścia na hale targowe bez jakichkolwiek opłat.

Nasza oferta dla branży obróbki cieplnej

W związku z zainteresowaniem tym wydarzeniem zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony dot. maszyn i urządzeń produkowanych do branży metalowej oraz obróbki cieplnej. Targi Stom pozwolą nam przedstawić nasza ofertę również bezpośrednio.

  • Piece elektryczne
    Piece elektryczne