12/10/2020

Serwis [Profesjonalny –> Szybki –> Niezawodny]

Suszarnia przemysłowa ICO 260_2000 - Serwis Industry 2.0Serwis INDUSTRY 2.0 z powodzeniem realizujemy w firmach produkcyjnych oraz w laboratoriach i ośrodkach B+R.

Specjalizujemy się w dostawach i serwisowaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń do obróbki cieplnej. Wyszkoleni technicznie pracownicy ciągle doskonalą swoje możliwości.

Wszystkie te procesy muszą mieć zagwarantowane ciągłość ich działania, szybką reakcję serwisu oraz dostępność części zużywających się i zapasowych. Tu właśnie nasza firma wiedzie prym wśród innych i jest ciągle doceniana i oceniana pod kątem świadczonych usług technicznych,  serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego o czym świadczą aktualne referencje naszych klientów – znanych firm https://obrobkacieplna.com/lista-referencyjna-i-lokalizacje/ 

Serwis INDUSTRY 2.0 jest mobilny i zawsze dostępny. Nasza reakcja serwisowa czy przyjęcie zgłoszenia liczymy w godzinach. Jesteśmy również dostępni w dyżurach weekendowych i nocnych. Zawsze staramy się podjąć temat jak najszybciej się i często doradzić już przez telefon/email jakie działania początkowe można podjąć by przywrócić urządzenie do ruchu bądź samemu zdiagnozować usterkę. Mając do czynienia ze zwykłymi urządzeniami sprawa napraw i dostawy części zapasowych trwa stosunkowo krótko. w innych przypadkach specjalistycznego sprzętu jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami, którzy wspomagają nas dodatkowo w działaniach logistycznych i technicznych.  

W celu zgłoszenia problemu serwisowego gwarancyjnego lub pogwarancyjnego proszę rzetelnie wypełnić poniższy formularz

Bardzo ważne w celu weryfikacji czy urządzenie podlega gwarancji. Ewentualnie proszę napisać wg swojej wiedzy czy podlega czy nie.