28/10/2021

Ogólne Warunki Sprzedaży INDUSTRY 2.0 [OWS]

Jako firma INDUSTRY 2.0 przykładamy wszelkich starań do najlepszego świadczenia usług naszym Klientom. Wobec tego powstały jasne warunki sprzedaży, które zawsze podkreślamy na naszych Ofertach Sprzedażowych. Oczywiście warunki te mogą ulegać zmianie i być negocjowane w zależności od typu projektu lub specjalnych wymagań, niemniej jednak nasze propozycje są standardem który w Firmie obowiązuje od początku i pozwala nam bezpiecznie i transparentnie realizować sprzedaż i dostawy naszych Urządzeń. Przestrzegając przy tym:
–> deklarowany czas dostawy,
–> jakość dostarczonych podzespołów i urządzeń,
–> oraz przede wszystkim aktualne prawo handlowe w naszym Kraju, Europie i na Świecie.

Ogólne Warunki Sprzedaży [OWS] INDUSTRY 2.0

#1 UWAGA
==> Ze względu na aktualny stan PANDEMII w Polsce i innych Państwach, odnotowujemy znaczne zmiany/wzrosty cen materiałów surowych tj, stal, ceramika, podzespoły półprzewodnikowe. Wobec tego zastrzegamy sobie potwierdzanie cen końcowych przed lub zaraz po złożeniu ZAMÓWIENIA.
==> Ze względu na aktualny stan PANDEMII w Polsce i innych Państwach, jeszcze bardziej szczegółowo monitorujemy produkcję i dostawy. Może się jednak zdarzyć, że przyczyn nie zależnych od naszej Firmy, wynikną opóźnienia dostaw niektórych podzespołów lub urządzeń.

#2 GWARANCJA PREMIUM PIECÓW DO CERAMIKI (dla klientów wybierających piece do ceramiki typu ECO, CB, CBN, CL, CT lub serie X):
==> 36 m-cy (na części zamienne z wyłączeniem el. grzewczych i termopar). Czas gwarancji liczy się od daty dostawy.
==> Firma INDUSTRY 2.0 zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski.

#3 GWARANCJA PREMIUM (dla klientów wybierających profesjonalne piece ICF, ICO, IWF, IWO, IBF, IBO, CCF):
==> 18 m-cy (z wyłączeniem el. izolacyjnych, grzewczych i termopar). Czas gwarancji liczy się od daty dostawy.
==> 12 m-cy (włącznie z termoparą i grzałkami do 5000RH). Czas gwarancji liczy się od daty dostawy.
==> Firma INDUSTRY 2.0 zapewnia profesjonalny ekspresowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski.

#4 GWARANCJA STANDARD (dla pozostałych pieców i specjalnych):
==> 12 m-cy (na części zamienne z wyłączeniem el. grzewczych i termopar). Czas gwarancji liczy się od daty dostawy.
==> Firma INDUSTRY 2.0 zapewnia profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całej Polski.

#5 TERMIN I WARUNKI REALIZACJI
==> Termin dostawy liczy się od złożenia zamówienia, uzgodnieniu wszystkich detali techniczno-handlowych oraz od dnia zaksięgowania środków na naszym koncie. Jeśli choć jeden z tych warunków nie jest wykonany całkowicie termin może zostać wydłużony.
==> Termin może zostać potwierdzony również zaraz po potrzymaniu zamówienia. Zależy od typu urządzenia, wybranych opcji oraz aktualnej sytuacji na rynku podczas pandemii.
==> W przypadkach szczególnych deklarujemy dostawy pod klucz (wycena indywidualna). Zawiera ona opakowanie, ubezpieczenie, transport bezpośredni (bez rozładowania i wniesienia), instalacje i podłączenie mediów (bez elektryki która wykonywana jest zawsze przez elektryka Użytkownika) oraz prosty, próbny proces wykazujący działanie funkcjonalności pustego pieca. Dodatkowo możemy wycenić wyładunek i wniesienie, które zależne jest od pomieszczenia i wizji lokalnej.
==> Więcej kwestii techniczno serwisowych znajduje się w zakładkach Firma–>Serwis oraz Firma–> Informacje o dostawie

#6 WARUNKI PŁATNOŚCI
==> Płatność w walucie nie podlega Metodzie Podzielnej Płatności MPP. Aktualnie systemy bankowe nie pozwalają na wykonywanie przelewów MPP w EUR. Niektórzy wykonują je ręcznie osobno lecz powstaje problem techniczny z różnymi datami zaksięgowania a co za tym idzie różnymi datami i kwotami kursu waluty. Jeśli koniecznie wymagacie Państwo takiego działania. Proszę nas o tym poinformować wcześniej. Wystawimy wtedy fakturę zaliczkową (nie proformę) z terminem płatności gdzie kurs bankowy wg ustawy będzie określony. 
==> Płatność w walucie. Na specjalne życzenie w PLN wg średniego kursu sprzedaży waluty w NBP z dnia poprzedzającego.
==> 100% przedpłata w dniu złożenia zamówienia, płatność na podstawie faktury proforma. Harmonogram przedpłat do uzgodnienia. Po zaksięgowaniu transzy wpłaty zawsze wystawiamy Fakturę zaliczkową. Po zakończeniu dostawy wystawiona zostanie faktura końcowa podliczająca poprzednie zaliczki.

#7 WARUNKI DOSTAWY I INSTALACJI
==> EXW Zakład Producenta, EU. Transport i opakowanie płatne dodatkowo w zależności od wielkości urządzenia, wagi oraz dystansu. Wycena na prośbę Zamawiającego.
==> Wyładunek, usadowienie oraz podłączenie przez elektryka po stronie Klienta. Do uzgodnienia. Wycena usługi instalacji przez wykwalifikowany serwis na prośbę Zamawiającego.
==> Standardowe piece wolnostojące lub nastołowe np. typu ICF, ICO, IBF, IBO, CCF, lub piece SNOL lub piece do ceramiki nie wymagają specjalistycznej wiedzy podczas podłączenia i instalacji. Są to piece typu Plug&Play, które należy usadowić na twardej równej i niepalnej posadzce i podłączyć do zasilania. Po usadowieniu i podłączeniu do sieci są gotowe do pracy. Przed instalacją i pierwszym uruchomieniem należy jednak dokładnie zapoznać się z INSTRUKCJĄ DTR pieca oraz kontrolera.
==> Po rozładowaniu urządzenia należy dokładnie sprawdzić jego stan techniczny/wizualny i czy nie posiada widocznych uszkodzeń. Wszelkie uszkodzenia należy zgłosić przy kierowcy oraz wpisać w protokół odbioru.

#8 WARUNKI OGÓLNE DODATKOWE
==> W związku z panującą PANDEMIĄ w Europie i różnych krajach na Świecie zastrzegamy sobie możliwość wycofania naszej ważnej OFERTY, gdyby okazało się, że mamy wiedzę lub oficjalne informacje, że jakiekolwiek warunek(ki) mogą zostać nie spełnione z naszej strony. zawsze informujemy pisemnie o takich przypadkach i możecie Państwo zdecydować czy inne warunki są przez Państwa do przyjęcia.
==> Zamówienie możecie Państwo przygotować na bazie naszej OFERTY, która zawiera powyższe i/lub inne dodatkowe warunki handlowo-techniczne. Może być na Państwa druku lub pisemnie/mailowo odwołujące się do konkretnego numeru naszej oferty. Ważne by oferta była ważna w dniu wysłania Państwa ZAMÓWIENIA. W przypadku unieważnienia oferty, prosimy o taką informację w celu jej odświeżenia lub zmodyfikowania. 
==> Każde Zamówienie powinno być przez nas pisemnie potwierdzone. Najczęściej odbywa się to przez wygenerowanie/wysłanie dokumentu „Potwierdzenie Zamówienia” lub/i „Proforma” do wpłaty zaliczki.
==> Proszę mieć na uwadze, że niektóre wysyłane INFORMACJE BUDŻETOWE nie stanowią OFERTY w rozumieniu prawa (o czym jest wspomniane również na samym dokumencie). Nie można dokonywać bezpośrednich zamówień na ich bazie i stanowią one jedynie zaproszenie do dalszych rozmów, uszczegółowień technicznych oraz mają za zadnie przybliżyć wstępny budżet lub zakres dostawy oferowanych możliwości. Informacje te wysyłamy w przypadku gdy Klient chce oszacować budżet i przygotować się do realizacji projektu w przyszłości.
==> Nasze dokumenty ofertowe, finansowe i inne są generowane elektronicznie przez profesjonalny serwis/program i posiadają wszystkie niezbędne parametry oraz adekwatne tytuły do stanu prawnego w naszym Kraju oraz statusu danego dokumentu.
==> Powyższe Ogólne Warunki Sprzedaży OWS mogą się różnić od tych oferowanych. Indywidualne uzgodnienia/negocjacje lub wpływ różnych aspektów naszych Kontrahentów, mogą wpływać na ich zmiany i modyfikacje.
==> W przypadku złożenia zamówienia prosimy o powołanie się w nim na numer niniejszej oferty oraz wpłatę na podane konto.
==> Prosimy ująć specjalne wymagania na Zamówieniu. Np. nr Państwa Zamówienia musi widnieć na fakturze lub faktura musi być wysłana na odrębny adres email lub pocztą.
==> Jeśli niniejsza oferta zawiera zdjęcia to są one poglądowe i mogą się różnić od prawdziwego produktu.
==> Dostępna aktualna lista referencyjna na naszej stronie https://obrobkacieplna.com/lista-referencyjna-i-lokalizacje/
==> Nasi klienci doceniają naszą pracę. W roku na rok otrzymujemy wyróżnienia tj. Przedsiębiorstwo Godne Zaufania, Wiarygodna Firma, Firma Godna Zaufania https://obrobkacieplna.com/category/firma-informacje-ogolne/nagrody-i-wyroznienia/ 
==> Ważne informacje techniczne o realizacji dostaw na naszej stronie https://obrobkacieplna.com/dostawa-piecow-standardowych/

Ogólne Warunki Sprzedaży Koniec