17/06/2019

Piece laboratoryjne komorowe, gazoszczelne i próżniowe [OFERTA]

Piece laboratoryjne komorowe są stosowane do badań i rozwoju. Służą do prac badawczych i procesów z małymi próbkami wobec czego charakteryzują się małymi wymiarami komory oraz wysokimi parametrami technologicznymi. Zakres komory od 3 do 50 litrów oraz temperatury do 3000`C.

Małe piece cechuje zastosowanie do takich procesów jak hartowanie, odpuszczanie, spopielanie, spiekanie, wygrzewanie oraz inne procesy gdzie wymagana jest wysoka temperatura procesu. Dodatkowo każdy piec może zostać doposażony w podawanie np gazu obojętnego lub reaktywnego w celu stworzenia odpowiedniej atmosfery beztlenowej w komorze podczas wypału. Oczywiście piece w laboratorium są również nie duże by proces był łatwy do przeprowadzenia oraz można było użyć takiego pieca w pokoju laboratoryjnym. 

Piece laboratoryjne IBF 1100_20

Nasza oferta to piece laboratoryjne komorowe. do zadań specjalnych, które mogą różnić się konstrukcją, izolacją, maksymalną temperaturą, elementami grzewczymi a także wyposażeniem opcjonalnym. Możemy wyposażyć każdy model w dodatkowe elementy np. pompy próżniowe, pirometry, gaz obojętny lub reaktywny lub inne wyposażenie specjalne. więcej na ten temat znajduje się w opisach poniższych urządzeń.

PIECE DO LABORATORIUM I WARSZTATU

 

PIECE WYSOKOTEMPERATUROWE

 

PIECE GAZOSZCZELNE I PRÓŻNIOWE

 

PIECE WYSOKOTEMPERATUROWE GAZOSZCZELNE LUB PRÓŻNIOWE

 

Piec laboratoryjny uniwersalny muflowy  Piec uniwersalny komorowy  Piec uniwersalny ceramiczny
 Muflowe

→ Niska cena
→ Uniwersalność
→ Szeroki wybór modeli

 Komorowe

→ Stosunkowo duże pojemności
→ Umiarkowana cena
→ Możliwa wysoka temperatura

 Ceramiczne

→ Niewielkie pojemności
→ Duża bezwładność
→ Temperatura robocza do 1300

Wysokotemperaturowe i próżniowe

Piec hartowniczy nastołowy IBF Piece do laboratorium wysokotemperaturowy z atmosferą H2 Piec próżniowy VMK VAC
Piece laboratoryjne komorowe

→ Dla profesjonalistów
→ Doszczelnienie komory
→ Atmosfer gazu obojętnego

Laboratoryjne wysokotemperaturowe

→ Temperatury 1400-2200`C
→ Szeroka gama wyposażenia
→ Ergonomiczny proces

Komorowe próżniowe

→ Temperatura do 1200`C
→ Wysoka próżnia
→ Inne opcje wyposażenia

Posiadamy w ofercie bardzo szeroką game pieców laboratoryjnych oraz nasze urządzenia pracują na praktyczniej każdej Państwowej uczelni oraz w wielu prywatnych a także w wielu znanych Instytutach i Katedrach w Polsce i Europie. Urządzenia które dostarczamy są najczęściej kompletne i zawierają zestaw gotowy do instalacji i pracy. Często urządzenia oferujemy wraz z instalacją i uruchomieniam a także szkolimy personel w celu bezawaryjnej i bezpiecznej pracy. Piece, które oferuje nasza firma to wiele lat doświadczeń w branży badań i rozwoju, które przekładamy na oferowanie rzetelnych produktów.

GALERIA piece laboratoryjne komorowe