Rynkowy Lider Innowacji 2021 dla INDUSTRY2.0

Szanowni Państwo!

Rynkowy Lider InnowacjiCertyfikat Rynkowy Lider Innowacji 2021 dla INDUSTRY 2.0 został oficjalnie przyznany naszej firmie. Nasi drodzy Klienci i Użytkownicy urządzeń, które dostarczamy, docenili nasze starania, co zaowocowało tym wspaniałym wyróżnieniem.

Strefa Gospodarki przyznaje ogólnopolski Program RLI, którego celem jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

Program skierowany jest do działających w Polsce przedsiębiorstw, instytucji, jednostek naukowych oraz organizacji, które realizują z powodzeniem innowacyjne projekty, związane m.in. z produkcją, badaniami i rozwojem, nowoczesnymi technologiami, a także wdrażaniem oraz stosowaniem technologii informacyjnych oraz komunikacyjnych.

Zasadniczą część Programu stanowi wyłonienie liderów innowacji, nagrodzenie ich godłem promocyjnym RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2021 – Jakość, Kreatywność, Efektywność, jak też ich promocja medialna odbywająca się na łamach Dziennika Gazety Prawnej, w niezależnym, zewnętrznym dodatku Strefa Gospodarki ukazującym się już od 10 lat na łamach ekonomicznego dziennika nr 1 w Polsce.

Jako firma INDUSTRY 2.0 dziękujemy za takie wsparcie i polecanie nas w gronie swoich współpracowników i kooperantów. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które sprawia jeszcze wiekszą mobilizacje do pracy w naszym zespole. Ciągle udoskonalamy nasze usługi i produkty by na rynku cechować się tylko najlepszą jakością.