Przedsiębiorstwo Godne Zaufania dla INDUSTRY 2.0

Szanowni Państwo !

Przedsiębiorstwo godne zaufaniaMamy kolejny zaszczyt poinfor-mować Państwa, że nasza firma INDUSTRY 2.0 otrzymała kolejne zacne wyróżnienie na tle polskich firm. Otóż po badaniach IBK (Instytutu Badań Konsumenckich) został nam przyznany kolejny certyfikat Przedsiębiorstwo Godne Zaufania.

 

Certyfikat Przedsiębiorstwo Godne Zaufania – POKAŻ CERTYFIKAT

Przedsiębiorstwo Godne Zaufania to program przyznawany przez IBK. Wyróżnienie Konsumenta które otrzymaliśmy zostało nadane 2/9/19. Po pozytywnej weryfikacji dokonanej przez ekspertów Instytutu Badań Konsumenckich, konsumentów i partnerów biznesowych otrzymaliśmy taka oto opinię:

„Zaświadczamy, że niniejszy uczestnik (INDUSTRY 2.0) bierze udział w programie IBK – Przedsiębiorca Godny Zaufania. Uczestnik spełnił wszystkie warunki uczestnictwa w programie IBK, gdzie wykazał się dużym zaufaniem klientów, nieposzlakowaną opinią, jak również ogromnymi kompetencjami i innowacyjnymi rozwiązaniami w swojej specjalizacji”

Sprawdź rejestracje naszej Firmy na oficjalnej stronie Instytutu Badań Konsumenckich http://certyfikatyibk.pl/Certyfikaty/WynikSzukaj?searchNip=6321809702